Loading...

Banner Reklamları

Ana Sayfa / Banner Reklamları

Banner Reklamları, web sitesi sayfalarına yerleştirilen, statik veya dinamik (anime) reklamlardır ve birçok farklı formatta banner reklam uygulaması bulunmaktadır. Banner kampanyaları, genel olarak CPM birim fiyatı üzerinden yani görüntüleme bazlı ücretlendirilmektedir ve İnternet Reklamcılığı kapsamında halen en popüler reklam türüdür.

Valhalla Reklam, Medya Planlama kapsamında, doğru seçilmiş web sitelerinde etkili ve ilgi çekici banner reklamları yayınlarız. Bu sayede marka, ürün ve hizmetlerinizi tanıtırız ve web sitenize rölatif trafik çekeriz.

Banner reklamlarında tasarım ve formatın yayın yapılacak web sitesi ziyaretçilerine hitap etmesi için, banner formatlarını yayıncı segmentine uygun bir şekilde planlarız. Valhalla Medya Planı kapsamında, yayıncı spesifikasyon dosyalarını göz önüne alarak, ilgi çekici, mümkün olduğu noktalarda etkileşim sağlayan ve ?Tıklama Oranları? yüksek banner kampanyaları uygularız. Genel olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz banner çeşitleri arasında, standart banner reklamları, expendable vb. etkileşimli banner reklamları, interstitial, ad corner, floating ad gibi rich-media banner formatları bulunmaktadır.