Loading...

Dijital PR

Ana Sayfa / Dijital PR

Dijital PR; bir şirketi, bir markayı, bir projeyi ya da internet sitesini yönetmek ve iyileştirmek için sosyal medya siteleri, arama motoru, blog, forum, haber siteleri gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır.

Yukarıda sıraladığımız tüm maddeler tek bir kapıya çıkıyor ve o da Arama motoru Optimizasyonu yani SEO. Örneğin; firmanızı internetten aratan bir kullanıcı çıkan sorgular arasında çeşitli haber sitelerinde, bloglarda, popüler sözlük sitelerinde firmanız hakkında yazı ve haberleri gördüğünde bu kullanıcının daha marka ya da firmanızı sizden duymadan internet ortamındaki diğer bir çok siteden duyar ve sizin kendinizi anlatmanıza gerek kalmadan sizi ya da markanızı tanıma fırsatı yakalar. Hem markanızı üçüncü ağızlardan duyduğu için markanıza güven duyar hem de bu güven neticesinde sizi tanıma fırsatı yakalar ve bu da sizden hizmet ya da ürün almasını sağlar.

Valhalla ekibi olarak sunduğumuz Dijital PR hizmetimiz; şirketlere, kurumlara, markalara ve bu markaların ürünleri ile ilgili internet haber sitelerinde ve tematik portallerde haber çıkarılması konusunda dijital medya danışmanlığı hizmetini kapsamaktadır.