Loading...

Fotoğraf Çekimi

Ana Sayfa / Fotoğraf Çekimi

Katalog Çekimi
Şirketinizin ürettiği veya pazarladığı ürünün kalitesini göstermek ve ayrıca prestijinizi arttırmak içi kullandığı bir pazarlama stratejisidir. Bu sayede müşteri portföyünüzü etkilemeniz daha kolay olacaktır.

Ürün Çekimi
Markanızın potansiyel müşterilere hitap edip, onların ilgilerini çekebilmesi için ürünü etkili biçimde yansıtan fotoğraflar kullanmanız gerekir. Örneğin; online alışveriş platformlarında müşterinin tek muhatap olduğu konu sitedeki ürünün fotoğrafları olur. Kullanıcılarınıza ürünü en kolay ve en detaylı göstermek, ürün satışına büyük bir katkı sağlar. Günümüzün rekabete dayalı pazarında öne çıkabilmeniz için Valhalla Kreatif Reklam Ajansı ekibi en profesyonel ve uygun bir şekilde markanızın üst sıralara çıkmasına yardımcı olacaktır.

Gıda Çekimi
Ekibimiz catering firmaları, cafeler, restoranlar, yemek şirketleri ile gıda sektörüne yönelik menü çekimi, yemek fotoğraf çekimi, yiyecek içecek fotoğraf çekimi gerçekleştirmektedir. Hazırlanan yiyeceklerin kalitesini ve prestijini artırmak için yemeklerin profesyonel bir tasarımla fotoğraflanması, restoran, cafe ve diğer firmaların prestijini ve güvenilirliğini arttıracaktır.

Mekan Çekimi
Daha çok cafe, restaurant, hotel, büro/ofis gibi mekanların tanıtımı için yapılır. Şirketinizin kurumsal kimliğinin ne kadar güçlü olduğunu gösterebilmek için mevcut bulunan ofislerinizin görsellerini internet siteniz veya broşürlerde kullanabilmeniz için mekan fotoğraf çekim hizmet almalısınız. Günümüzde Hoteller ve restaurantlar için mekan çekiminin gereği sosyal medya kullanıcıları ile daha kolay bağlantı kurabilmek için yapılmaktadır.