Loading...

Sosyal Medya Yönetimi

Ana Sayfa / Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız; müşterinizle aranızdaki en kuvvetli bağdır. Bu nedenle alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir.

Valhalla Kreatif Reklam Ajansı olarak dijital medya ekibimiz ve sosyal medya uzmanlarımızla sosyal medya stratejileri geliştirip, markanız için oluşturacağımız kurumsal sosyal medya sayfalarının yönetimini üstleniriz. Markanızın hedef kitlesine sosyal medya platformlarında ulaşır, hedef kitleyi segmentlere ayırabiliriz ve potansiyel müşterilerinizin sosyal medya sayfalarınızı takip etmesini sağlarız.

Valhalla Kreatif Reklam Ajansı olarak, ekibimiz kurumsal içeriklerinizi düzenler ve sektörünüzle ilgili, ilgi çekici, özgün içerikler üretiriz. Bu içerikleri etkileşim sağlamak amacı ile sosyal medya kanalları üzerinde paylaşırız.

Markanızın dünyadan soyutlanmış bir marka olmasındansa tüketicisiyle iç içe, samimi bir marka olması için sosyal medya topluluğunu yönetir, sosyal medya üzerinden gelen soru ve yorumları gerekli şekilde yönlendiririz. Markanızın sosyal medya takipçilerini, sosyal medya kanalları üzerinde uyguladığımız iletişim ve etkileşim yönetimi ile potansiyel müşterilere dönüştürürüz.